Nejste ještě členy Věrnostního programu Timo?

Zaregistrujte se a získejte výhody
ke svým nákupům.
registrace
více informací zde

Výhody nákupu u nás

  • Víme o našich produktech vše, jsme jejich výrobce
  • Stabilní společnost s 20 letou tradicí
  • Poštovné zdarma nad 1800 Kč
  • Věrnostní program - 8% z Vaší objednávky zpět
  • 4x ročně nová kolekce
  • Nabízíme širokou nabídku velikosti od velikosti A do K
 
Aktuality
20. února 2015
Jak být na plese ta nej? Timo představuje nej podprsenku do plesových šatů!

Chystáte se na ples a pořídila jste si krásné šaty? To, co udělá váš vzhled perfektní, je perfektní podprsenka do plesových šatů. Spousta žen si myslí, že podprsenka není vidět a proto není důležitá. Není to pravda, pokud máte špatně padnoucí podprsenku, bude to pod šaty vidět. Můžete mít podprsenku, která vám skvěle padne, ale když vám z šatů kouká horní část košíčků nebo ještě hůř ramínka, nikdy to nebude ono.

Podprsenka do plesových šatů 09643 - technický nákresProto pro vás TIMO vytvořilo novou korzetovou podprsenku 09643. Tato korzetová podprsenka vytvoří krásný dekolt a přitom nebude nikde vidět.

Hlavní přednost této podprsenky je gelový pásek na vnitřní straně obvodu. Díky tomuto pásku se podprsenka „přilepí“ k tělu a proto drží, i když odepnete ramínka.

Tato podprsenka se vyrábí v barvě černé, bílé a tělové. 

 

Pokud chcete vše dotáhnout k naprosté dokonalosti, pořiďte si k podprsence také kalhotky. Nic nevypadá lépe, než souprava krásného prádla.
Vybírat můžete ze tří střihů: brazilky 10643 s krajkou na zadečku, klasické kalhotky 11643 nebo vysoké lehce zpevňující kalhotky 13643

Krásná souprava podprsenky do plesových šatů a sexy brazilek.

 

Korzetová podprsenka 09643 se vyrábí ve třech praktických barvách:

Barvy podprsenky 09643

 

 

 

 

>>>
Tipy & rady
4. února 2015
Svátek svatého Valentýna. Den, kdy si vyznáváme lásku nebo další z komerčních výmyslů?

Svátek svatého Valentýna má spoustu příznivců i spoustu odpůrců. Většina odpůrců tohoto svátku patří mezi odpůrce všech „amerických/ komerčních svátků typu Helloween“. Argumentují tím, že tento svátek k nám do zavlekli ziskuchtiví obchodníci, kteří si nenechají ujít příležitost k zisku i když by to znamenalo převzít tradici z Ameriky. Najdou se i tací, kteří tvrdí, že přece nemusíme mít všechno, co v Americe. Málokdo z nich však ví, proč. srdicka_04O svatém Valentýnovi kolují dvě legendy o dvou svatých Valentinech. Oba měli žít ve starověkém Římě za císaře Claudia II. Podle první, byl Valentin křesťanský biskup v římské Terni, který uzdravoval nemocné. Ti se pak obraceli ke křesťanství. Jelikož křesťanství nebylo ve starověkém Římě vítané, byl Valentin uvězněn a nakonec popraven. Druhá legenda hovoří ho křesťanském knězi Valentinovi v Římě. Císař Claudius II zakázal svým vojákům sňatky. Důvodem tohoto kroku byly obavy, že vojáci budou chtít zůstat se svými rodinami a odmítnou jít do války. Kněz Valentin i přes zákaz vojáky tajně oddával. Jakmile se na tajné sňatky přišlo, byl kněz Valentin zajat a následně 14. února popraven. Svatý Valentýn, patron zamilovaných, se začal uctívat za papeže Gelasia I. Měl tak nahradit římský svátek zamilovaných – Luprecalie. O Luprecaliích vhazovaly římské dívky svá jména do urny, ze které si chlapci losovali, se kterou dívkou budou celý rok intimně žít. Svátek svatého Valentýna by se tudíž dal označit za křesťanský svátek. Ano, někdo může argumentovat tím, že většina Čechů jsou ateisti. Proč ale v tom případě slavíme Vánoce? To, že se máme rádi, bychom si měli říkat celý rok. Proč ale svatého Valentýna nevyužít k něčemu výjimečnému :)

srdicka_05    

My vás máme také rádi a proto jsme pro vás připravili 

VALENTÝNSKOU SOUTĚŽ 

Soutěžit můžete ZDE

>>>
Tipy & rady
16. října 2014
Jak vybrat správnou podprsenku?

Jak vybrat správnou podprsenku? To je otázka, kterou si jednoho dne položí každá dívka či žena.  Ve valné většině případů je nutná asistence prodavačky nebo internetový rádce.  V našem článku si povíme o správné velikosti podprsenky, padnoucím střihu a o Vašem pohodlí.

První ze dvou možností při výběru prádla je nákup na prodejně. Nepotřebujete poradkyni pro správný výběr podprsenky, stačí šikovná prodavačka. Na firemních prodejnách TIMO jsou všechny prodavačky proškolené a vědí jak má správně padnoucí prádlo vypadat. Rády se na Vás v kabince podívají a přinesou Vám vyhovující velikost. Vedle velikosti Vám jistě mohou nabídnout různé střihy. Výhoda nákupu v kamenné prodejně je jistota, že odejdete spokojená.

Druhá možnost je nákup v internetovém obchodě.  Věrné zákaznice mají výhodu v tom, že vědí, který střih ve které velikosti koupit, pokud ovšem nakupujete naslepo, důkladně se změřte a porovnejte s velikostní tabulkou.  Internetový obchod je ideální volbou pro zákaznice, které mají kamenný obchod daleko nebo je jim nepříjemná pozornost prodavačky. Vše si můžete doma v klidu vyzkoušet a nepadnoucí zboží vrátit nebo vyměnit.

Jak ale při nákupu v e-shopu poznat, že Vám prádlo sedí, jak má? A jaký střih vybírat?

Pokud máte malá prsa, nebudete mít s výběrem správné podprsenky starosti. Určení velikosti podle tabulky máme za sebou a teď je na řadě střih. Pro malá prsa doporučujeme podprsenky s tenkou molitanovou výztuží nebo silně vyztužené. Jelikož menší prsa potřebují menší oporu, stačit vám bude nízký střed podprsenky, budete mít krásný dekolt a budete se cítit sebevědomě.

 04693 14.3a

Velká prsa, velké starosti, to v Timu neplatí! Se správnou podprsenkou můžete dát sbohem bolesti zad, otlakům na ramenou a bolavým žebrům. Podprsenky velkých velikostí jsou naše specializace. A teď, na co si dát pozor. Je pravidlem, že pokud trpíte na otlaky ramen, nosíte podprsenku se špatně zvoleným obvodem.  Váha prsou má zůstat na obvodu, proto volte pevný a raději menší, často jsou dámy překvapeny velikostí svého obvodu, který je po prozkoumání prodavačkou daleko menší než obvod jejich současné podprsenky, nesmí Vás ale škrtit. Otlaky dobrému pocitu moc nepřispívají. Pokud máte velikosti I, J, K a nemáte pevná prsa, raději volte pěnová podložená ramínka. V těchto velikostech jsou pro tělo prsa opravdu velká zátěž. Další malý zázrak na podprsence nadměrné velikosti je vysoký střed. Pokud máte velká prsa, nemůžete v ní vypadat usedle v žádném věku, v kombinaci s tenkou výztuží prsa vymodeluje, zpevní a podrží.

04699 14.3

U nás v Timo si vybere jakékoliv věkové kategorie a velikosti. Nabízíme nepřeberné množství barev i střihů, které jsou každou chvíli doplňovány o novinky.

Přesvědčte se…

>>>
Ze zákulisí
20. listopadu 2014
Hledání ideální krásy - rozhovor v časopise Glanc
Majitelky firmy TIMO se rozpovídaly o tom, jaké to je vyrábět pro vás podprsenky. [caption id="attachment_641" align="aligncenter" width="600"]Glanc Rozhovor str. 1 Pro zvětšení klikněte na obrázek[/caption]   [caption id="attachment_646" align="aligncenter" width="600"]Glanc Rozhovor str. 2 Pro zvětšení klikněte na obrázek[/caption]
>>>
Soutěže
4. února 2015
Valentýnská soutěž

Protože se blíží svátek svatého Valentýna připravili jsme pro vás soutěž.

Napište nám, co nejhezčího jste dostali nebo byste chtěli dostat ke svátku svatého Valentýna?

Fanzatii se meze nekladou :)

Pište od 4. do 14. 2. 2015 na adresu export2@timo.cz nebo na Facebook TIMO

Výherce vybere porota TIMO

srdicka_04

O co hrajeme?

1. cena - poukázka na nákup zboží TIMO v hodnotě 1000Kč

+

PROFESIONÁLNÍ BRA-FITTING 

(naše stylistka vám odborně poradí s výběrem správné velikosti a střihu podprsenky)

srdicka_04 malý

2. cena - poukázka na nákup zboží TIMO v hodnotě 500Kč

+

PROFESIONÁLNÍ BRA-FITTING 

(naše stylistka vám odborně poradí s výběrem správné velikosti a střihu podprsenky)

srdicka_04 malý

3. cena - poukázka na nákup zboží TIMO v hodnotě 500Kč

+

PROFESIONÁLNÍ BRA-FITTING 

(naše stylistka vám odborně poradí s výběrem správné velikosti a střihu podprsenky)

srdicka_02

 

Podmínky soutěže:

* soutěž probíhá od 4. do 14. 2. 2015 * každý soutěžící se může zúčastnit pouze jednou * vítěze vybere porota firmy Timo * v případě, že bude mít firma Timo podezření, že účastník soutěže je členem organizované skupiny s cílem získávání výher nebo bude jednat jakýmkoliv jiným nečestným způsobem, bude tento účastník ze soutěže vyřazen * Účastí v soutěži uděluje účastník souhlas se zařazením e-mailové adresy do databáze společnosti Timo s.r.o. (dále také jako „organizátor“). Účastník výslovně uděluje souhlas organizátorovi k zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků ve smyslu zákona č. 480/2004 Sb. o některých službách informační společnosti (zejména formou e-mailu). Souhlas se poskytuje na dobu neurčitou, nejpozději do odvolání souhlasu. Účastník bere na vědomí, že má práva dle ust. § 11 a § 21 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, tj. zejména, že poskytnutí údajů je dobrovolné, že svůj souhlas může bezplatně a písemně kdykoliv na adrese organizátora odvolat.

>>>

Timo s. r. o. – Přední český výrobce spodního prádla a plavek

Vítejte na stránkách internetového obchodu TIMO – výhradně české rodinné firmy se zaměřením na výrobu spodního prádla, plavek a pyžam pro ženy i muže. Naše prádlo se těší výborné kvalitě, modernímu vzhledu, typu i střihu a v neposlední řadě atraktivním cenám. TIMO se mj. specializuje na spodní prádlo pro plnější tvary a podprsenky větších velikostí. Pokud si nejste jisti, jakou velikost zvolit, zkontrolujte si raději své míry ve Velikostní tabulce. S jakýmikoliv dotazy nás neváhejte kontaktovat.

Specializací našeho e-shopu je Dámské spodní prádlo. Do této kategorie spadají především podprsenkykalhotky a tanga. Najdete zde však rozličné typy spodního prádla;sportovní podprsenkykojící podprsenky, stahovací a nechybí ani dámské prádlo v nadměrných velikostech. V nabídce máme také bezešvé prádlo značky StelleDonna, formující prádlo Sensi, naši vlastní kolekci stahovacího spodního prádla BODYFORM a bavlněné kalhotky SNELLY. K sehnání je u nás také protetické prádlo. Naše spodní prádlo, vyrobené z těch nejkvalitnějších materiálů, Vám zajistí komfort a bezpečí po celý den, ať už děláte cokoliv. Vás i Vašeho partnera neodolatelné prádlo od nás jistě potěší.

TIMO nemyslí pouze na ženy, ale také na jejich drahé polovičky a proto je v našem e-shopu k dispozici také pánské spodní prádlo. V našem sortimentu naleznete nejen klasické slipy, ale také moderní boxerky a trenýrky. I muži u nás tedy seženou vhodné prádlo pro jakoukoliv aktivitu, ať už se jedná o sport, práci na zahradě  nebo pracovní den v kanceláři.

Široký sortiment plavek TIMO uspokojí každého, nehledě na pohlaví, věk či konfekční velikost. K dispozici je vždy kolekce trendy plavek pro aktuální rok a zároveň výprodej modelů z předešlých let za atraktivní ceny. Pánské plavky i dámské plavky levně seženete právě u nás a na dovolené v zahraničí či na koupališti ve Vašem městě pak nepochybně zazáříte!

V kategorii Noční prádlo naleznete dámská pyžamadámské župany a pánská pyžama. Dámská pyžama zahrnují luxusní saténové noční košilky i klasické bavlněné soupravy. Pánská pyžama pak pánské noční košile a soupravy. Pyžamo TIMO je zárukou zdravého a ničím nerušeného spánku a 100% komfortu. Na výběr máte z různých barev, vzorů, délek a materiálů. Župany TIMO zaručují teplo a pohodlí a příjemný dámský župánek by v žádné domácnosti rozhodně chybět neměl. Najdete u nás župan na zip, s kapsou, s kapucí i s klasickým zavazováním kolem pasu.

Kromě aktuálních kolekcí je také k dispozici kategorie Výprodej, kde můžete vybírat levné kalhotky, podprsenky a další zboží, které je však k dispozici pouze v určitých velikostech či barvách. Zvláště oblíbená je sekce plavky výprodej a podprsenky výprodej.

Ať už sháníte neodmyslitelnou součást každého šatníku pro sebe, či pro svou drahou polovičku, věříme, že náš e-shop Vás nezklame. Přejeme šťastný výběr a ještě šťastnější nošení našeho prádla!

Timo, s. r. o. – Přední český výrobce spodního prádla a plavek na trhu

CREATED BY BUBAK.CZ Odkazy