Nejste ještě členy Věrnostního programu Timo?

Zaregistrujte se a získejte výhody
ke svým nákupům.
registrace
více informací zde

Výhody nákupu u nás

  • Víme o našich produktech vše, jsme jejich výrobce
  • Stabilní společnost s 20 letou tradicí
  • Poštovné zdarma nad 1800 Kč
  • Věrnostní program - 8% z Vaší objednávky zpět
  • 4x ročně nová kolekce
  • Nabízíme širokou nabídku velikosti od velikosti A do K
 
Plavky 2015
15. dubna 2015
Dárek k plavkám z kolekce 2015

Udělejte si radost novými plavkami a my vám uděláme radost dárkem!

Ke každé objednávce plavek z nové kolekce 2015 dostanete dárek - Letní set.*


Co letní set obsahuje?

Balzám na rty s příchutí multivitamín a červený třpitivý lak na nehty od výrobce kosmetiky MOJE. Vše zabalené v elegantní krabičce.

Obsah letního setu

 

Plavky najdete zde >>>

 

*Akce platí do vydání zásob.

>>>
Zajímavosti
14. dubna 2015
BRA-FITTING na prodejně Křižíkova

Jak již mnohé z vás vědí, začali jsme pro naše zákaznice dělat profesionální BRA-FITTING s naší stylistkou Věrkou. Jedná se o poradenství s výběrem správné podprsenky či plavek a nejen to. Dozvíte se také, jak se máte o své prádlo starat, aby vám co nejdéle vydrželo. Více informací o tom, co je to BRA-FITTING se dozvíte zde

 

Jeden z posledních BRA-FITTINGů se konal 1. dubna 2015 na naší pražské prodejně Sokolovská 100/94 (u stanice metra Křižíkova).  

prodejna TIMO Křižíkova

dáreček pro zákazniceKromě naší milé stylistky Věrky čekala na zákaznice 10% sleva na nákup a také malý dáreček.

Některé dámy se zpočátku trošku styděly, ale když zjistily, že je nečeká nic strašného, nechaly si během zkoušení poradit. Odměnou jim nebyla jen sleva a dárek, ale především vědomí, že konečně našly svou správnou podprsenku. 


Jak vypadá nesprávná podprsenka?

ŠPATNĚ 80 CTo si ukážeme na příkladu zákanice Jany (na přání zákaznice jsme změnily jméno a nezobrazujeme obličej). Paní Jana si kupuje podprsenky TIMO již několik let, ale nikdy si nenechala prodavačkou poradit s výběrem. Jednoduše se styděla před někým svléknout. Od stylistky Věrky si ale paní Jana konečně poradit nechala a udělala dobře. 

Paní Jana přišla na prodejnu ve starší podprsence TIMO s velikostí 80 C.

ŠPATNĚ 80C zádaNa prvním obrázku je vidět, že střed podprsenky je příliš nízko. Proč? Protože má podprsenka příliš velký obvod (vidíte na druhém obrázku) a tak nemůže udržet váhu prsou. To, že podprsenka prsa správně nedrží je vidět i na tvaru poprsí. Jde hodně do strany. Příliš velký obvod také "leze" nahoru, což bývá často vidět v létě v období tílek.

Paní Jana se snažila nedržící obvod zachránit utažením ramínek. Příliš utažená ramínka jsou nejčastěší problém špatně padnoucích podprsenek, protože ŠPATNĚ 80C ze stranytáhnou obvod ještě více nahoru, zařezávají se do ramen a jak vidíme na třetím obrázku, "zaříznou" už tak malé košíčky ještě více do prsou. Prsa "přetékají" přes okraj košíčku, což je vidět pod tričkem. Nosit takovouto podprsenku musí být také značně nepříjemné. 

Jak je to tedy správně?

 

 

Správná podprsenka

SPRÁVNĚ 70H dekoltSprávná velikost podprsenky, kterou paní Jana potřebuje je 70 H. 

Na obrázcích můžete vidět, co udělá menší obvod a větší košíček:

- střed podprsenky je tam, kde má být

- prsa krásně drží na svém místě 

- paní Jana má krásný "žlábek" mezi prsy - podprsenka tak bude vypadat pěkně i ve výstřihu

SPRÁVNĚ 70H záda- obvod je ve stejné úrovni vpředu i vzadu - nepoleze nahoru a poskytne prsům oporu

- ramínka jsou utažená přiměřeně a proto se nezařezávají a netáhnou obvod nahoru

- správná opora je důležitá zejména u většího poprsí. Vyhnete se tak bolesti zad, krční páteře a hlavy, kterou způsobovala právě špatně zvolená velikost podprsenky.

SPRÁVNĚ 70H ze strany- při pohlednu ze strany vidíte, že košíček ze všech stran krásně lemuje prsa

- prsa nikde nepřetékají z košíčku ven

- díky slabě vyztužené podprsence mají prsa krásný kulatý tvar


Paní Jana má pevná prsa a tudíž si může dovolit i nižší střed podprsenky. Původně si přišla pro černou podprsenku, ale nakonec si vybrala jarní novinku z kolekce SPORTY FLOWERS 04704. Šedá s dobrým tiskem černých kvítků se jí líbila hlavně proto, že je zajímavá, ale nebude vidět pod tričkem jako krajková.
 

Jak pečovat o spodní prádlo?

Jak skládat podprsenkyAby paní Janě podprsenka co nejdéle vydržela, poradila jí stylistka Věrka jak se o ni má starat.

Většina žen je zvyklá podprsenku přehnout na půl a má li podprsenka vyztužené košíčky, tak jeden košíček "prolomit" do druhého. Protože má ale vybramá podprsenka bezešvé košíčky, doporučuje ji stylistka Věrka skladovat rozloženou. Více takových podprsenek je pak nejlepší rovnat za sebe. Bezešvé košíčky se totiž prolamováním ničí. Výsledek je pak ten, že máte na košíčku hrbolky.

A jak podprsenku prát?

Nejlépe v ruce ve vlažné vodě s použitím mýdla.

Pokud chcete prát podprsenku v pračce, rozhodně si pořiďte sáček na praní prádla.
(Sáček můžete používat i na krajkové kalhotky, jemné oblečení nebo silonky.)

 

Paní Jana odcházela nejen s podprsenkou, ale také s vědomím, že příště už bude vědět, jak si má správnou podrsenku vybrat.

 

A co vy, máte správnou podprsenku?

Přijďte a nechte si poradit!

 

Nejbližší termíny BRA-FITTINGU

14. 4. 2015 prodejna TIMO Moskevská 617/58, Praha 10
mezi zastávkami tramvaje Vršovické náměstí a Čechovo náměstí

16. 4. 2015 prodejna TIMO Sokolovská 570/310, Praha 9
u stanice metra B Vysočanská

 

PS: nebojte, i na mimopražské zákaznice se dostane :)

>>>
Tipy & rady
15. dubna 2015
Jak vybrat správně padnoucí plavky?

S příchodem jara se každý raduje ze slunečních paprsků a těší se na ty letní, kterých bude mnohem více. Ženy se navíc těší na to, jak si pořídí nové plavky, aby u vody či moře vypadaly co nejlépe. Zdá se to jako lehký úkol, je to však občas velmi složitá věc vybrat si  správně padnoucí plavky, protože plavky pod oblečení, jako dámské prádlo neschováte. Proto je velmi důležité, aby plavky správně seděly. Máme pro vás pár tipů, jak vybrat ty nevhodnější a dobře padnoucí plavky.

Jaký účel mají plavky splňovat

Plavky 8251.92 Než vyrazíte na nákupy, je dobré si promyslet, k jakým účelům budete plavky využívat. Zda mají sloužit  na sportovní plavání, nebo jen na rekreaci, popřípadě očekáváte od plavek obojí. Pokud chodíte plavat často, vyberte si sportovnější jednodílné plavky s překříženými ramínky, nebo dvojdílné plavky, které ale mají spíše sportovnější střih a budou vám i při plavání dobře sedět. Pokud se raději sluníte a do vody si chodíte zaplavat jen občas je pro vás nejvhodnější typ dvoudílných plavek, které mají odepínací ramínka. Odepínací ramínka jsou velmi praktické a dají se zapnout křížem, čímž vše dobře zafixujete a ve vodě nemusíte řešit odstávající košíčky, nebo padající ramínka. Ať už budete kupovat plavky sportovní, nebo spíše elegantní vybírat byste měli hlavně podle velikosti. 

Vhodně padnoucí podprsenka

Při výběru správné velikosti horního dílu plavek se orientujte především podle velikosti podprsenky, protože velikost plavkové podprsenky u většiny žen odpovídá její velikosti. Obvod by měl pevně držet na těle, ale neměl by se zase moc zařezávat. Myslete i na to, že se plavky malinko povolí. Košíčky by vám měli dobře padnout a ňadra by měly podprsenku vyplnit. Prsa nesmí z podprsenky ani “přetékat” a naopak by neměla podprsenka ani odstávat. 

Menší ňadra

Majitelky menších velikostí si mohou dovolit více vykrojené střihy podprsenek, trojúhelníčky i plavky s podprsenkou bandeau. Chcete-li prsa opticky zvětšit, vybírejte plavky s vyztuženou podprsenkou.

Plavky 8688.53 Trojúhelníčky 8819.86 Bandeau plavky 8723.98

 

 

 

 

 

 

 


Středně velká prsa

Pokud máte středně velká prsa, máte se nejlépe. Pro středně velká prsa jsou vhodné prakticky všechny střihy podprsenek. Jediné, co je třeba brát v úvahu je pevnost prsou. Dámy s pevnějším poprsím si mohou dovolit i hodně vykrojené plavky a trojúhelníčky. Pro povislejší prsa jsou vhodné uzavřenější střihy a alespoň slabě vyztužené košíčky. Díky uzavřenému střihu prsa "nevypadávají" (což může být zvlášť u plavek nepříjemné), slabě vyztužené košíčky dodají prsům hezký tvar. 

Plavky 8816.82Plavky bandeau 8689.46Plavky 8686.35

 

 

 

 

 

 

 

 

Velké poprsí

Ani majitelky většího poprsí nemusí zoufat. Můžou vybírat mezi podprsenkami s výztuží i bez a podle pevnosti prsou i podle nižšího středu i vyššího. Nově máme pro majitelek velikostí košíčků A - G trojúhelníčky se speciální kosticí a slabou výztuží, která prsa udrží.

Plavky DreamBra 8818.81Plavky BeautyBra 8815.83Plavky 8819.77

 

 

 

 

 

 


Výběr kalhotek

Plavky 8815.85Klasickým střihem kalhotek nic nezkazíte, ale výběr kalhotek zcela záleží na vašich požadavcích. Pokud máte pocit, že potřebujete schovat bříško, volte vyšší kalhotky, nebo vyšší kalhotky s ohrnovacím lemem, který upravíte podle sebe. Pokud jste majitelkou silnějších boků a většího zadečku rozhodně si nevybírejte kalhotky s nohavičkou, které vám opticky zkrátí a i rozšíří nohy. Tento typ kalhotek se hodí pro ženy, které mají dlouhé nohy. Můžete využít i kalhotky s mašlemi na bocích a upravit si  spodní díl plavek tak, aby se nezařezával, nebo naopak nepadal.

U plavek je každá nedokonalost vidět, proto byste je měla vybírat velmi pečlivě, ale stejně tak byste se v nich měla cítit dobře. Důležitá je také kvalita plavek, protože na trhu je sice velké množství různých typů plavek, ale některé jsou pouze na takzvané “jedno použití”. Pokud si chcete být opravdu jistá, že vaše plavky vydrží letní sezónu, i tím, že si vyberete dobře padnoucí plavky, navštivte některou naši firemní prodejnu, kde vám poradí zkušené prodavačky. Máte prodejnu daleko nebo jen nemáte čas na ni zajít? Nakupovat můžete i z pohodlí domova na našem e-shopu.

>>>
Ze zákulisí
20. listopadu 2014
Hledání ideální krásy - rozhovor v časopise Glanc
Majitelky firmy TIMO se rozpovídaly o tom, jaké to je vyrábět pro vás podprsenky. [caption id="attachment_641" align="aligncenter" width="600"]Glanc Rozhovor str. 1 Pro zvětšení klikněte na obrázek[/caption]   [caption id="attachment_646" align="aligncenter" width="600"]Glanc Rozhovor str. 2 Pro zvětšení klikněte na obrázek[/caption]
>>>
Soutěže
30. března 2015
Velikonoční soutěž

Velikonoce se blíží a my pro vás máme tématickou soutěž. Jedním z typických velikonočních jídel je nádivka. 

 

Odpovězte na jednoduchou otázku a získejte poukaz na nákup zboží TIMO v našem e-shopu www.timo.cz v hodnotě 500 Kč.


 

Co použijete do vegetariánské verze nádivky?

a) uzené maso

b) uzené tofu
 

Své odpovědi posílejte na internet@timo.cz
(prosíme, nepište odpovědi do komentářů pod příspěvek)

Soutěž probíhá od 30. 3. do 6.4.

Vítězkou se stala paní Leona Lábrová. Gratulujeme!

 

Recept na nádivku i s nápovědou naleznete zde >>>

nádivka

>>>

Timo s. r. o. – Přední český výrobce spodního prádla a plavek

Vítejte na stránkách internetového obchodu TIMO – výhradně české rodinné firmy se zaměřením na výrobu spodního prádla, plavek a pyžam pro ženy i muže. Naše prádlo se těší výborné kvalitě, modernímu vzhledu, typu i střihu a v neposlední řadě atraktivním cenám. TIMO se mj. specializuje na spodní prádlo pro plnější tvary a podprsenky větších velikostí. Pokud si nejste jisti, jakou velikost zvolit, zkontrolujte si raději své míry ve Velikostní tabulce. S jakýmikoliv dotazy nás neváhejte kontaktovat.

Specializací našeho e-shopu je Dámské spodní prádlo. Do této kategorie spadají především podprsenkykalhotky a tanga. Najdete zde však rozličné typy spodního prádla;sportovní podprsenkykojící podprsenky, stahovací a nechybí ani dámské prádlo v nadměrných velikostech. V nabídce máme také bezešvé prádlo značky StelleDonna, formující prádlo Sensi, naši vlastní kolekci stahovacího spodního prádla BODYFORM a bavlněné kalhotky SNELLY. K sehnání je u nás také protetické prádlo. Naše spodní prádlo, vyrobené z těch nejkvalitnějších materiálů, Vám zajistí komfort a bezpečí po celý den, ať už děláte cokoliv. Vás i Vašeho partnera neodolatelné prádlo od nás jistě potěší.

TIMO nemyslí pouze na ženy, ale také na jejich drahé polovičky a proto je v našem e-shopu k dispozici také pánské spodní prádlo. V našem sortimentu naleznete nejen klasické slipy, ale také moderní boxerky a trenýrky. I muži u nás tedy seženou vhodné prádlo pro jakoukoliv aktivitu, ať už se jedná o sport, práci na zahradě  nebo pracovní den v kanceláři.

Široký sortiment plavek TIMO uspokojí každého, nehledě na pohlaví, věk či konfekční velikost. K dispozici je vždy kolekce trendy plavek pro aktuální rok a zároveň výprodej modelů z předešlých let za atraktivní ceny. Pánské plavky i dámské plavky levně seženete právě u nás a na dovolené v zahraničí či na koupališti ve Vašem městě pak nepochybně zazáříte!

V kategorii Noční prádlo naleznete dámská pyžamadámské župany a pánská pyžama. Dámská pyžama zahrnují luxusní saténové noční košilky i klasické bavlněné soupravy. Pánská pyžama pak pánské noční košile a soupravy. Pyžamo TIMO je zárukou zdravého a ničím nerušeného spánku a 100% komfortu. Na výběr máte z různých barev, vzorů, délek a materiálů. Župany TIMO zaručují teplo a pohodlí a příjemný dámský župánek by v žádné domácnosti rozhodně chybět neměl. Najdete u nás župan na zip, s kapsou, s kapucí i s klasickým zavazováním kolem pasu.

Kromě aktuálních kolekcí je také k dispozici kategorie Výprodej, kde můžete vybírat levné kalhotky, podprsenky a další zboží, které je však k dispozici pouze v určitých velikostech či barvách. Zvláště oblíbená je sekce plavky výprodej a podprsenky výprodej.

Ať už sháníte neodmyslitelnou součást každého šatníku pro sebe, či pro svou drahou polovičku, věříme, že náš e-shop Vás nezklame. Přejeme šťastný výběr a ještě šťastnější nošení našeho prádla!

Timo, s. r. o. – Přední český výrobce spodního prádla a plavek na trhu

CREATED BY BUBAK.CZ Odkazy