Kariéra

Přijmeme prodavačku na prodejnu Plzeň

Do našeho týmu přijmeme prodavačku pro novou prodejnu v Karlových Varech.

Náplň práce:

-     Vlastní prodej zboží

-     Příprava a doplňování zboží

-     Odborná pomoc s výběrem vhodného prádla a plavek

-     Práce s pokladnou a pokladním systémem

-     Aranžování zboží, úprava vzhledu prodejny

-     Úklid a udržování prodejny v čistotě.

-     Provozní doba – Po – Pá: 9:00 – 17:00

-     Pracovní doba 4 hodin denně.

Požadujeme:

-     SŠ vzdělání , vyučen v oboru nebo praxe v oboru prodeje

-     Samostatné vedení prodejny

-     Komunikativnost a organizační schopnosti

-     Dosažení stanovených cílů

-     Péče o zákazníky

-     Reprezentace firmy

-     Otevřenost ke změnám

-     Znalost práce na PC

-     Příjemné vystupování a vzhled

-     Ruština výhodou, nikoliv podmínkou

Nabízíme:

-     Zaškolení.
-     Motivující prémiový systém.
-     Slevu na vlastní produkty.
-     Pracovní doba 4 hodin denně.

V případě zájmu nás prosím kontaktujte e-mailem: prodejny2@timo.cz.

Přijme do svého týmu brigádnice pro prodejny Hradec Králové, Liberec a Ústí nad Labem.

Náplň práce

- prodej zboží

- práce s počítačem a pokladním systémem

Pro bližší informace nás kontaktujte na e-mailu prodejny2@timo.cz.

Přijmeme Modeláře/ku, designéra/ku prádla a plavek (Litoměřice)

Do našeho výrobního závodu v Litoměřicích přijmeme modeláře/ku, designéra/ku prádla a plavek.

- návrhy a příprava nových kolekcí dámského prádla a plavek

Požadujeme:

- vzdělání - úplné střední odborné s vyučením nebo maturitou, vyšší odborné výhodou

- praxe v textilním průmyslu vítána

Nabízíme:

- kreativní práci

- možnost podílet se na tvorbě nových trendů

- slevy na výrobky

V případě zájmu nás prosím kontaktujte na telefonu 416 574 516 nebo e-mailem pam@timo.cz

Přijme do svého týmu ŠIČKU, ŠVADLENU (Litoměřice)

- s vyučením nebo praxí v oboru

Místo výkonu práce
- výrobní závod Litoměřice s jednosměnným provozem

Nástup
-ihned