Kariéra

Přijme do svého týmu Asistentku prodeje pro Prahu 5

Náplň práce

- Naší prioritou je péče o zákazníka a prodej zboží.

- Nedílnou součástí pozice je práce s počítačem a pokladním systémem.

- Na prodejnách TIMO se zákaznice musí cítit dobře a vaším úkolem bude být v dobré náladě a přinášet pozitivní energii.

- Při prodeji prádla je důležitý úzký kontakt se zákazníkem (nastavení ramínek podprsenky, kontrola pevného obvodu atd.)

- V neposlední řadě využijeme váš cit pro krásu, protože budete mít možnost se podílet na vystavení zboží na prodejně, aranžování výlohy a dalších drobných detailů, které jsou příjemným zpestřením pro každou ženu.

- Na našich prodejnách dbáme na úklid a čistotu, proto bude úklid prodejny vaší každodenní rutinou.

- Pracovní doba:

Po - Ne: 9:00 – 21:00, provoz na směny

Požadujeme

- Měla byste mít střední školu, vyučení v oboru prodeje nebo praxi.

- Potřebujeme, abyste byla schopná samostatně vést obchod v době nepřítomnosti vedoucí.

- Důležitá je pro nás komunikativnost a dobré organizační schopnosti.

- Příjemné vystupování a vzhled jsou pro nás důležité, protože budete tváří naší firmy.

- Vaše znalost práce na PC by měla být alespoň základní.

Nabízíme

- Zaškolení naší stylistkou v oblasti našeho sortimentu a výběru správné velikosti spodního prádla.

- Motivující systém ohodnocení.

- Na naše produkty budete mít výhodnou zaměstnaneckou cenu.

- Pracovní doba na směny.

Práce na hlavní pracovní poměr s nástupem ihned.

V případě zájmu nám zašlete svůj životopis a motivační dopis na e-mail prodejny1@timo.cz

Přijmeme Modeláře/ku, designéra/ku prádla a plavek (Litoměřice)

Do našeho výrobního závodu v Litoměřicích přijmeme modeláře/ku, designéra/ku prádla a plavek.

Náplň práce:

- návrhy a příprava nových kolekcí dámského prádla a plavek

Požadujeme:

- vzdělání - úplné střední odborné s vyučením nebo maturitou, vyšší odborné výhodou

- praxe v textilním průmyslu vítána

Nabízíme:

- kreativní práci

- možnost podílet se na tvorbě nových trendů

- slevy na výrobky

V případě zájmu nás prosím kontaktujte na telefonu 416 574 516 nebo e-mailem pam@timo.cz

Přijme do svého týmu ŠIČKU, ŠVADLENU (Litoměřice)

- s vyučením nebo praxí v oboru

Místo výkonu práce
- výrobní závod Litoměřice s jednosměnným provozem

Nástup
-ihned