Kariéra

Přijme do svého týmu Asistentku prodeje pro Prahu 5

Požadujeme:

SŠ vzdělání nebo vyučen v oboru, praxe v oboru prodeje spodního prádla
- Samostatné vedení prodejny
- Komunikativnost a organizační schopnosti
- Dosažení stanovených cílů
- Péče o zákazníky
- Reprezentace firmy
- Otevřenost ke změnám
- Znalost práce na PC
- Příjemné vystupování a vzhled

Nabízíme:

- Zaškolení
- Motivující prémiový systém
- Slevu na vlastní produkty
- Pracovní doba: krátký / dlouhý týden Po - Ne

Náplň práce:

- Vlastní prodej zboží
- Příprava a doplňování zboží
- Odborná pomoc s výběrem vhodného zboží
- Práce s pokladnou a pokladním systémem
- Aranžování zboží, úprava vzhledu prodejny
- Úklid a udržování prodejny v čistotě

Nástup
-ihned

V případě zájmu nás prosím kontaktujte na telefonu +420 284 810 831 nebo e-mailem prodejny1@timo.cz

Přijmeme Modeláře/ku, designéra/ku prádla a plavek (Litoměřice)

Do našeho výrobního závodu v Litoměřicích přijmeme modeláře/ku, designéra/ku prádla a plavek.

- návrhy a příprava nových kolekcí dámského prádla a plavek

Požadujeme:

- vzdělání - úplné střední odborné s vyučením nebo maturitou, vyšší odborné výhodou

- praxe v textilním průmyslu vítána

Nabízíme:

- kreativní práci

- možnost podílet se na tvorbě nových trendů

- slevy na výrobky

V případě zájmu nás prosím kontaktujte na telefonu 416 574 516 nebo e-mailem pam@timo.cz

Přijme do svého týmu ŠIČKU, ŠVADLENU (Litoměřice)

- s vyučením nebo praxí v oboru

Místo výkonu práce
- výrobní závod Litoměřice s jednosměnným provozem

Nástup
-ihned