Věrnostní program Timo

Na co se můžete těšit?

Rádi bychom Vás informovali o novince na našem eshopu a to o zavedení věrnostního programu. Jednoduše každému registrovanému uživateli, který se připojí do naší velké Timo rodiny vrátíme 8 Kč z každých 100 Kč v objednávce (tj. 8%). Tedy pokud nakoupíte za 1000 Kč, dostanete zpět 80 Kč pro další nákup. Vrácené peníze pak může každý ve svém zákaznickém účtu směnit na voucher se slevou a tu uplatnit při dalším nákupu. Případně voucher darovat svým blízkým.

Jak to funguje?

Po 20 pracovních dnech od zaplacení objednávky Vám bude do Vašeho zákaznického účtu přičteno 8% ze zakoupeného zboží. Po 20 dnech proto, že penízky vracíme jen za uskutečněné nákupy, nikoli za vrácené zboží. Pokud z jakéhokoliv důvodu vrátíte objednané zboží, budou Vám přičteny penízky jen z opravdu uskutečněného nákupu.

Z výše uvedeného je patrné že zákazník musí být při nákupu přihlášen do svého zákaznického účtu.

Věrnostní program se zatím vztahuje jen čistě na objednávky z internetu, ne na firemní prodejny. Do budoucna však plánujeme rozšíření i zde.

Aktuální stav vrácených penízků je možné sledovat v zákaznickém účtu, kde si můžete také směnit penízky za voucher o Vámi definované hodnotě.

Voucher uplatníte při dalším nákupu vložením do příslušného pole v prvním kroku objednávky. Platnost voucheru je 6 měsíců od jeho vytvoření.

Voucher není možné uplatnit na produkty ve výprodeji a akční zboží, stejně jako produkty Sensi, Snelly a StelleDonna. Voucher je možné uplatnit na nákup nad 599 Kč (do této částky se nezapočítává doprava). Voucher nelze kombinovat s jinými slevovými poukazy ani s akcí POŠTOVNÉ ZDARMA.

odkaz na stránku registrace do věrnostního porgramu

Kde sledovat počet vrácených penízků a jak vygenerovat voucher?

Po přihlášení do svého zákaznického účtu můžete sledovat počet penízků, které získáte za nákup. V kartě produktu vidíte informaci o množství odměny a stejně tak v košíku vidíte souhrn, kolik penízků získáte dokončením nákupu.

Kde sledovat počet vrácených penízků a jak vygenerovat voucher?

Po přihlášení do svého zákaznického účtu v pravém horním rohu se Vám zobrazí nová volba a to Můj účet. Po rozkliknutí se Vám otevře obrazovka viz. níže. V souvislosti s věrnostním programem Vás budou zajímat volby Moje slevové kupońy a Účet mého věrnostního programu.

Můj účet

Objednávky a stav jednotlivých odměn můžeme sledovat v sekci Účet mého věrnostního programu. Máte zde kompletní přehled o celkových odměnách, tedy o odměnách vybraných, odměnách čekajících na schválení a odměnách které jsou dostupné k převedení na voucher. Jedním klepnutím přeměníte penízky z odměn na voucher. Informace o tom, že byly odměny schváleny dorazí emailem. Nemusíte mít strach.  

Účet mého věrnostního programu

O veškerých vygenerovaných voucherech máte přehled v sekci Moje slevové kupóny. Sledujete zde kód voucheru, ten je důležitý pro jeho uplatnění v procesu objednávky. Jeho hodnotu a pak platnost. 

Moje slevové kupóny

Vygenerovaný voucher pak jednoduše vložíte v prvním kroku objednávky do pole určeného pro vouchery. Nezapomeňte potvrdit jeho vložení tlačítkem "POUŽÍT". Hodnota objednávky pak bude automaticky snížena o hodnotu voucheru. Voucher po jeho uplatnění automaticky zaniká.

Použití slevového kódu
Jak jsme již zmínili výše, platnost voucheru je omezena na 6 měsíců. Platnost Vašich přidělených penízků ve věrnostním programu není jinak omezena. Voucher, který propadl již není možné aktivovat.

Abyste vždy jako první věděli o všech novinkách, akcích, slevách a poštovném zdarma je součástí Věrnostního programu newsletter, který budete pravidelně dostávat.*

*Odběr newsletteru je podmínkou pro využívání výhod Věrnostního programu.