Milujeme, jaké jste. Proto modelujeme prádlo na skutečných ženách.

Češky zkrátka nejsou stejné jako Němky nebo Italky. A to je dobře! Je zajímavé, jak ženy z různých koutů světa mají své specifické proporce. Tahle různorodost ženských tvarů je úžasná a pro nás je to velká řemeslná výzva. Chceme, aby každá naše zákaznice měla pocit, že na sebe může sehnat krásnou a padnoucí podprsenku.

Během tvorby nového modelu provádíme zkoušky na reálných ženských postavách, a následně dochází k modifikacím tvaru podprsenky. Po předložení prvních návrhů probíhá úprava střihových šablon, podle kterých pak zhotovíme finální střih. A tím se naše modelářky v Litoměřicích zabývají již více než 3 desítky let.

Každému typu postavy lichotí trochu jiný střih, proto jsou naše podprsenky navrženy s ohledem na různé tvary a proporce prsou a každý z těchto střihů splňuje jedinečné potřeby jejich nositelek.

Tentokrát bychom Vám rádi představili další 3 aktérky, které přijaly pozvání na naše speciální focení v prostorách výrobního závodu v Litoměřicích.

_Z7A6084-Edit.jpg 

Anička (druhá zleva) velmi ráda tančí a maluje. Dokonce má v Praze svůj vlastní ateliér. Pokud vám připadá, že jste ji už někde zahlédli, mohlo to být například v televizní reklamě.

Anička má na sobě střih podprsenky BraLette, protože miluje krajky a taky dokonalé pohodlí.

Bára (třetí zleva) se v Pardubicích věnuje učitelskému poslání. První zkušenosti s focením měla před rokem pro Timo, kdy fotila podzimní kolekci spodního prádla se svojí dcerou.

Bára zvolila podprsenku BeautyBra, jejíž výhoda je, že není vidět ani u oblečení s hlubším dekoltem.

Katka (třetí zprava) k nám přijela až z Brna. Momentálně je na mateřské dovolené, stará se o svoji malou dcerku. Modelingu se věnuje pro zábavu.

Katce vyhovuje podprsenka DreamBra, protože jí perfektně vytvaruje poprsí, které navíc příjemně podrží díky širším vyměkčeným ramínkům.

Neděle Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Leden Únor Březen Duben Květen Červen Červenec Srpen Září Říjen Listopad Prosinec