Kariéra

Merchandiser / kouč - školitel a stylista firemních prodejen

Náplň práce:

  • pořádání prodejních akcí s poradenstvím
  • jít příkladem, inspirovat, přinášet nové nápady
  • kontrola úprav, výloh a úklidu prodejen
  • zaškolování nových prodavaček
  • aranžování a styling obchodů
  • focení pro příspěvky na firemní FB a Instagram
  • spolupráce s marketingovým oddělením
  • výjezdy napříč ČR
  • pravidelné konzultace s manažerem prodejen, podávání reportů z cest
  • zajišťování drobného vybavení pro obchody

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání
  • praxe v oboru prodeje
  • ŘP skupiny B
  • komunikativnost a reprezentativní vystupování
  • chuť do života a práce
  • samostatnost
  • znalost práce na PC - Excel, Word, PowerPoint
  • estetické cítění
  • pozitivní přístup

Nabízíme:

  • práci na HPP v příjemném kolektivu
  • pohyblivá 8h pracovní doba Po - Pá
  • zaškolení
  • motivující prémiový systém
  • slevu na vlastní produkty
  • služební automobil a notebook

Místo práce: Praha

Termín nástupu: ihned

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: prodejny1@timo.cz

Brigádnice pro prodejny České Budějovice a Ústí nad Labem

Místo výkonu práce:
- České Budějovice nebo Ústí nad Labem

- prodej zboží
- práce s počítačem a pokladním systémem

Pro bližší informace nás kontaktujte na e-mailu krupkova@timo.cz

Modelář/ka, designér/ka prádla a plavek (Litoměřice)

- výrobní závod Litoměřice s jednosměnným provozem

- návrhy a příprava nových kolekcí dámského prádla a plavek

Požadujeme:
- vzdělání - úplné střední odborné s vyučením nebo maturitou, vyšší odborné výhodou
- praxe v textilním průmyslu vítána

Nabízíme:
- kreativní práci
- možnost podílet se na tvorbě nových trendů
- slevy na výrobky

V případě zájmu nás prosím kontaktujte na telefonu 416 574 516 nebo e-mailem pam@timo.cz

Švadlena (Litoměřice)

Požadujeme:
- vyučení nebo praxi v oboru

V případě zájmu nás prosím kontaktujte na telefonu 416 574 516 nebo e-mailem pam@timo.cz