Kariéra

Prodavačka na firemní prodejnu (Praha 6)

Náplň práce:
  • odborná pomoc s výběrem vhodného zboží
  • příprava a doplňování zboží
  • práce s pokladnou a pokladním systémem
  • aranžování zboží a úprava vzhledu prodejny
  • úklid a udržování prodejny v čistotě
Požadujeme:
  • komunikativnost
  • péče o zákazníky
  • reprezentace firmy
  • otevřenost ke změnám
  • základní znalost práce s PC
  • příjemné vystupování
  • praxe v obchodě vítána
Nabízíme:
  • zaškolení
  • slevu na produkty
  • práce na ranní a odpolední směny
Místo práce: Praha
Termín nástupu: 15. 1. 2024

V případě vážného zájmu pošlete životopis na krupkova@timo.cz

Brigádnice pro prodejny: Ostrava, Pardubice, Praha 5, Karlovy Vary a Ústí nad Labem

  • prodej zboží
  • práce s počítačem a pokladním systémem
Místo práce: Ostrava, Pardubice, Praha 5, Karlovy Vary nebo Ústí nad Labem
Termín nástupu: ihned

Pro bližší informace nás kontaktujte na e-mailu krupkova@timo.cz

Modelář/ka, designér/ka prádla a plavek (Litoměřice)

  • návrhy a příprava nových kolekcí dámského prádla a plavek
Požadujeme:
  • vzdělání - úplné střední odborné s vyučením nebo maturitou, vyšší odborné výhodou
  • praxe v textilním průmyslu vítána
Nabízíme:
  • kreativní práci
  • možnost podílet se na tvorbě nových trendů
  • slevy na výrobky
Místo práce: výrobní závod Litoměřice s jednosměnným provozem

V případě zájmu nás prosím kontaktujte na telefonu 416 574 516 nebo e-mailem pam@timo.cz

Švadlena (Litoměřice)

Požadujeme:
  • vyučení nebo praxi v oboru