Kariéra

1) Přijme do svého týmu brigádnice pro prodejny Hradec Králové a Ústí nad Labem

Místo výkonu práce:
- Hradec Králové nebo Ústí nad Labem

Náplň práce:
- prodej zboží
- práce s počítačem a pokladním systémem

Pro bližší informace nás kontaktujte na e-mailu krupkova@timo.cz

2) Přijmeme Modeláře/ku, designéra/ku prádla a plavek (Litoměřice)

- výrobní závod Litoměřice s jednosměnným provozem

- návrhy a příprava nových kolekcí dámského prádla a plavek

Požadujeme:
- vzdělání - úplné střední odborné s vyučením nebo maturitou, vyšší odborné výhodou
- praxe v textilním průmyslu vítána

Nabízíme:
- kreativní práci
- možnost podílet se na tvorbě nových trendů
- slevy na výrobky

V případě zájmu nás prosím kontaktujte na telefonu 416 574 516 nebo e-mailem pam@timo.cz

3) Přijme do svého týmu šičku, švadlenu (Litoměřice)

Požadujeme:
- vyučení nebo praxi v oboru

V případě zájmu nás prosím kontaktujte na telefonu 416 574 516 nebo e-mailem pam@timo.cz