Historie společnosti

Historie společnosti

Náš příběh se začal psát roku 1992, když se Timo s.r.o. oddělilo od společnosti Triola. Od té doby rok od roku posouváme technologii výroby dámského spodního prádla a zároveň držíme krok s módními trendy.

Navrhujeme i šijeme v České republice.

Výrobna, neboli srdce Tima, je v Litoměřicích, marketingové a obchodní oddělení sídlí v Praze. I přesto, že naše švadleny ročně zpracují 6 000 km nití, zůstáváme rodinnou firmou, ve které se všichni znají jménem a do které často nastupují noví zaměstnanci ve stopách svých rodičů.

660x660
Jsme přesvědčeni, že všechny ženské tvary jsou krásné a všechny si zaslouží kvalitní prádlo.

Proto se zaměřujeme převážně na větší velikosti podprsenek, kterých na trhu není tolik, a nestandardní kombinace košíčků a obvodu. Modelujeme podprsenky až do velikosti M a neustále produkty vylepšujeme tak, aby byly maximálně pohodlné, a navíc vydržely několik let. Kromě podprsenek vyrábíme kalhotky, noční prádlo, plavky a protetické prádlo pro ženy po ablaci prsu.

Modelujeme a prodáváme kvalitní prádlo bez kompromisů, ale také ženy učíme, jak ho nosit. Na našich prodejnách po celém Česku i Slovensku máme vyškolené asistentky, které umí poradit jak s výběrem velikosti, tak se střihem vhodným pro každou postavu.

660x660
Naším cílem je, aby žádná žena v České republice neměla pocit, že na sebe nemůže sehnat krásnou a padnoucí podprsenku.

Mezi hlavní hodnoty Tima patří česká žena, rodina, krása, pohyb a řemeslo.

Česká žena

Češky zkrátka nejsou stejné jako Francouzky nebo Italky. A to je dobře!

Modelujeme spodní prádlo na skutečných ženách už desítky let.

Rodina

Jsme rodinná firma. A když k nám přijde máma s dcerou, které nosí obě naše prádlo, vždycky si říkáme, že přesně proto jsme Timo budovali.

Krása

Naše prádlo nemá nepřirozeně tvarovat, ale umí sem tam někde něco zvednout a jinde zahladit… Žena, která se pak cítí sebevědomě, vyzařuje vnitřní krásu, které se žádná vnější nevyrovná.

Řemeslo

Jsme tu proto, aby každá žena v Česku sehnala krásnou a padnoucí podprsenku. Především podprsenky v nadprůměrných velikostech jsou řemeslnou výzvou, ale o to víc nás to baví.

Pohyb

Neusínáme na vavřínech. Stále je co zlepšovat a snaha o dokonalost nám nedá spát. Díky tomu se naše práce nestává rutinou.