Historie společnosti

Náš příběh se začal psát roku 1992, když se Timo s.r.o. oddělilo od společnosti Triola. Od té doby rok od roku posouváme technologii výroby dámského spodního prádla a zároveň držíme krok s módními trendy.

Navrhujeme i šijeme v České republice.

Výrobna, neboli srdce Tima, je v Litoměřicích, marketingové a obchodní oddělení sídlí v Praze. I přesto, že naše švadleny ročně zpracují 6 000 km nití, zůstáváme rodinnou firmou, ve které se všichni znají jménem a do které často nastupují noví zaměstnanci ve stopách svých rodičů.

660x660
Jsme přesvědčeni, že všechny ženské tvary jsou krásné a všechny si zaslouží kvalitní prádlo.

Proto se zaměřujeme převážně na větší velikosti podprsenek, kterých na trhu není tolik, a nestandardní kombinace košíčků a obvodu. Modelujeme podprsenky až do velikosti M a neustále produkty vylepšujeme tak, aby byly maximálně pohodlné, a navíc vydržely několik let. Kromě podprsenek vyrábíme kalhotky, noční prádlo, plavky a protetické prádlo pro ženy po ablaci prsu.

Modelujeme a prodáváme kvalitní prádlo bez kompromisů, ale také ženy učíme, jak ho nosit. Na našich prodejnách po celém Česku i Slovensku máme vyškolené asistentky, které umí poradit jak s výběrem velikosti, tak se střihem vhodným pro každou postavu.

660x660
Naším cílem je, aby žádná žena v České republice neměla pocit, že na sebe nemůže sehnat krásnou a padnoucí podprsenku.

Mezi hlavní hodnoty Tima patří česká žena, rodina, krása, pohyb a řemeslo.

Česká žena

Češky zkrátka nejsou stejné jako Francouzky nebo Italky. A to je dobře!

Modelujeme spodní prádlo na skutečných ženách už desítky let.

Rodina

Jsme rodinná firma. A když k nám přijde máma s dcerou, které nosí obě naše prádlo, vždycky si říkáme, že přesně proto jsme Timo budovali.

Krása

Naše prádlo nemá nepřirozeně tvarovat, ale umí sem tam někde něco zvednout a jinde zahladit… Žena, která se pak cítí sebevědomě, vyzařuje vnitřní krásu, které se žádná vnější nevyrovná.

Řemeslo

Jsme tu proto, aby každá žena v Česku sehnala krásnou a padnoucí podprsenku. Především podprsenky v nadprůměrných velikostech jsou řemeslnou výzvou, ale o to víc nás to baví.

Pohyb

Neusínáme na vavřínech. Stále je co zlepšovat a snaha o dokonalost nám nedá spát. Díky tomu se naše práce nestává rutinou.