Věrnostní program

Vážíme si našich zákazníků, a těch pravidelných úplně nejvíc. Proto můžete získat 8 Kč na další nákup za každých utracených 100 Kč. Díky věrnostnímu programu vám z každé objednávky pošleme 8 % na váš zákaznický Timo účet. Kredity můžete sbírat, použít je hned při dalším nákupu, případně je někomu věnovat jako dárkový poukaz.

Jak to funguje?

K využívání věrnostního programu je potřeba nakupovat přihlášená/ý do vašeho zákaznického účtu. Kredity za zaplacené objednávky vám na něj přičteme po 20 dnech. To proto, že máte nárok do 14 dní zboží vrátit.

Věrnostní program se zatím vztahuje jen na e-shop, ale už teď se těšíme, že ho budete moct využít i na prodejnách.

Ve vašem zákaznickém účtu můžete sledovat stav svých kreditů a přeměnit je v poukaz. Ten pak můžete využít v našem e-shopu v prvním kroku objednávky. Platnost poukazu je 6 měsíců od jeho vytvoření.

Poukaz je možné uplatnit na nákup nad 599 Kč (bez dopravy).

Podmínkou pro využívání výhod věrnostního programu je odebírání newsletteru. Ale to vám jistě nevadí – aspoň budete první, kdo uvidí naše nové kolekce, akce a další novinky.

Poukaz není možné uplatnit na produkty ve výprodeji, akční zboží a vztahuje se pouze na produkty Timo. Poukaz nelze kombinovat s jinými slevovými kupony ani s akcí POŠTOVNÉ ZDARMA.

Často kladené otázky

Jak zjistím, kolik kreditů za produkt získám?

Přímo na stránce produktu uvidíte počet kreditů, který získáte při jeho nákupu,

a stejně tak uvidíte souhrn kreditů v objednávce. 

Kde najdu aktuální stav svých kreditů?

Po přihlášení do svého zákaznického účtu v pravém horním rohu se vám zobrazí nová volba „Můj účet“.

Po rozkliknutí najdete v nabídce „Moje kredity".

 

Jak můžu kredity uplatnit při nákupu?

V sekci „Moje kredity“ najdete kompletní přehled o kreditech, které jste už využili i které můžete utratit. Jedním kliknutím přeměníte kredity na poukaz, který pak vložíte do objednávky. 

V sekci „Slevové kupony“ pak najdete kód poukazu, který je důležitý pro uplatnění v procesu objednávky, jeho hodnotu a datum expirace.

Vygenerovaný kód pak jednoduše vložíte v prvním kroku objednávky do pole určeného pro slevové kupony. Nezapomeňte potvrdit jeho vložení tlačítkem >> POUŽÍT.

 

Jakou platnost mají kredity a jakou vygenerovaný poukaz?

 Kredity jste si zasloužili nákupem a jejich platnost není omezena. Vygenerovaný poukaz má platnost 6 měsíců.