Recenze: Menstruační kalhotky – to nejlepší rozhodnutí našich zákaznic

Potřebujete jim naprosto důvěřovat. Chcete se v nich cítit pohodlně. Nechcete se o nic starat. Stále váháte? Přečtěte si názory našich zákaznic.

Gabriela

Zkusit menstruační kalhotky bylo nejlepším rozhodnutím za poslední dobu! A to jsem se toho tak obávala – nepohodlnost, pocit "mokrosti", zda to zvládnou a neprotečou, zda vydrží tolik, kolik slibují, co hygiena, praní atd. atd... Ale absolutně vše mi to vyvrátilo a spíše ukázalo bonusy ještě navíc!

Nejenom, že jsou extrémně pohodlné (pro mě zejména s tím vyšším pasem, a to jsem zvyklá běžně nosit jen tanga), péče o ně a hygiena je absolutně easy, ale hlavně nemám nafouklé břicho, menstruace není v prvních dnes tak bolestivá a sytost 3 kapky mi vydrží naprosto v pohodě v mých nejsilnějších dnech. A to mám celkem, řekla bych, klasický průběh menstruace.

Rozhodně mohu jen doporučit a budu šířit povědomí o této vychytávce dál, protože to je vynález s velkým V!?

Jana

O nákupu menstruačních kalhotek jsem přemýšlela dlouhých 6 let, ale nikdy jsem se k tomu nedokopala. Kvůli PCOS mám nepravidelnou a většinou i hodně bolestivou menstruaci, která trvá i více jak týden.

Díky @telospribehem a @Timo jsem mohla menstruační kalhotky vyzkoušet a hned první den jsem litovala, že jsem je nepořídila dříve. Při nošení vůbec netlačí, díky vysokému pasu jsou pohodlné i na mé větší břicho a vůbec mě nebolí břicho tak, jak při používání tamponů. Rozhodně doporučuji na začátek a konec menstruačního cyklu a při slabší menstruaci klidně pořád.

Díky menstruačním kalhotkám se cítím svěžejší a menstruaci zvládám mnohem lépe než předtím! Mají řadu velikostí a druhů, takže si vybere každá žena!

Neděle Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Leden Únor Březen Duben Květen Červen Červenec Srpen Září Říjen Listopad Prosinec