Arena

Značka Arena vyrábí především dámské a pánské sportovní a závodní plavky, které se těší velmi vysoké kvalitě a jsou využívány mnohými vrcholovými plavci a plavkyněmi. Objevují se mimo jiné i na Olympijských hrách. Materiál, z něhož jsou tyto plavky vyráběny, snižuje tření na minimum, a proto jejich uživatelé dosahují výborných výkonů. Mimo sportovních plavek nabízí Arena také plavky pro běžné uživatele na rekreační plavání či na pláž, a to v jednodílném i dvoudílném provedení. Nechybějí ani plavky tankiny. Pánové mohou volit mezi slipovými plavkami, plavkami s nohavičkou (boxerkami), plavkami s prodlouženou nohavičkou, plavkami s vložkou či volnými trenýrkami, které jsou vhodné i na běžné nošení. Pánské plavky Arena jsou většinou navíc vybaveny tkaničkou v pase, což umožňuje lepší adaptaci velikosti.

Dámské jednodílné plavky Arena jsou k dostání ve sportovním stylu, ale i v trendy barvách či s líbivými vzory. Jsou vhodné i pro dámy s plnějšími tvary, jelikož ženskému tělu poskytují maximální podporu. Většina modelů je vybavena zajímavě řešenými ramínky (na zádech zkřížená aj.), která jsou nastavitelná. Košíčky jsou vyztužené či bez výztuže.

Dvoudílné plavky, neboli bikiny, jsou také dostupné v rozličných provedeních. Co se horního dílu týče, můžete vybírat podprsenky ve sportovním stylu poskytující prsům maximální podporu, košíčky v trojúhelníkovém či klasickém tvaru, zapínání na zádech či zavazování za krk, push up efekt, bandeau podprsenky a více. Plavkové kalhotky Arena jsou v klasickém střihu, se zavazováním na bocích, s nohavičkou či s ozdobným páskem. Vybere si jistě každý, ať už shání plavky na trénink či na dovolenou.  



Vyberte si z naší nabídky plavek